יום הבחירות הוא גם יום חגיגה לצרכנים שמוזמנים ליהנות ממגגון הנחות ומבצעים שיתקיימו בחנויות. 

"רבים ינצלו את יום השבתון לקניות וסידורים הקשורים לראש השנה, שיחול בעוד שבוע וחצי, רכישת מתנות, ביגוד, קניית מוצרי מזון לבית ועוד ולכן המבצעים ביום הבחירות יהיו גם מותאמים לחג", אומרת דניאל אלפי, מנהלת השיווק במתחם מול החוף וילג' בחדרה, " אנו צופים שיבקרו במתחם במהלך יום השבתון כמות מבקרים זהה ליום השבתון הקודם, כ-25,000 אנשים, פי 2.5 מביום ממוצע".

מתחם מול החוף וילג'. צילום: איתמר רותם

אלפי מציינת כי המתחם כבר מתורגל לימי שבתון לאור העובדה שבשנה האחרונה הספיקו לעבור כבר שני ימי שבתון. 

"בתחום ההסעדה אנו צופים  לגידול בפדיון של כ- 300% ובשאר החנויות גידול של כ- 200%. בנוסף, אנו נערכים עם תגבור כוח אדם  של צוות אנשי ניקיון, צוות אבטחה, פתיחת כניסות נוספות לחניוני המתחם על מנת להימנע מפקק ועומס תנועה,. כל השוכרים קיבלו הנחיות לתגבר כוח אדם במסעדות ובחנויות".

הפוליטיקאים יחכו לכם במתחם חוף הוילג' בחדרה, יח"צ

יש לציין כי בימים האחרונים, נפתח מחלף  שמאפשר גישה נוחה מהירה ישירות מכביש החוף מצפון ודרום, וגם מחבר את מזרח ומערב העיר ישירות למתחם. 

"בגזרת הפעילויות והבידור נציע בובות מתנפחות וענקיות בדמותם של הפוליטיקאים איילת שקד, ביבי נתניהו, בני גנץ, יאיר לפיד ומשה כחלון יסתובבו במתחם ויבדרו את המבקרים. בנוסף,  במתחם יוצבו מגוון דוכנים בניהם דוכן של זוג הקריקטוריסטים דודי וענבל שיציעו ציור קריקטורי למבקרים על גבי קאפה, קנבס ועל חולצה (בתשלום), דוכן צ'ורוס מושחת במבחר מילויים ורטבים מתוקים, דוכן קעקועי חינה ועוד".