העשבייה בגבעת אולגה | צילום: פרטי

תושבים משכונת גבעת אולגה מלינים לאחרונה על הזנחה והיעדר גינון בשטחים הציבורים, כשבמקומות רבים לרבות שבילי הליכה, עמוסים שולי הדרך בעשבייה גבוהה.

ש' תושבת רחוב העיר העתיקה בשכונה הסבירה: "אנחנו מצויים כעת בתקופה מועדת לפורענות מבחינת זוחלים, נחשים ומזיקים למיניהם. בכל פעם שאני עוברת בשביל בשכונה אני חושבת על הילדים שעוברים כאן . מילא אני אדם מבוגר, אבל ילדים   יכולים להיות חשופים לסכנה מאיזה נחש שמסתתר שם. זה כבר לא עניין של אסתטיקה וחזות השכונה, עניין של סכנת נפשות".

העשבייה בגבעת אולגה | צילום: פרטי

אילנה גבאי, תושבת השכונה מזה 50 שנה הוסיפה: "אולגה מעולם לא הייתה במצב כזה. בכל רחובותיה עשבייה סבוכה בשטחים הציבוריים, שכבר גולשת לתוך מסלולי ההליכה . לא די בכך שמדובר במראה  מוזנח ומכוער שלא מגיע לנו כמשלמי מיסים , אני חרדה לחשוב מה עלול להסתתר שם. כמה חבל שאנחנו וילדינו  בתחתית סדר העדיפויות העירוני. אני בטוחה שבשכונות אחרות בעיר , בעירייה לא היו מרשים לעצמם להגיע למצב כזה."

מעיריית חדרה נמסר: "חלקם של השטחים המוזכרים הינם באזורים פרטיים.
אף על פי כן. במטרה למנוע מפגעים מבצעת העירייה ניקיון וריסוס בשטחים הציבוריים, ולעתים גם בשטחים פרטיים כשמתעורר צורך. בימים הקרובים ייכנס צוות לשטחים ויבצע תחזוקה וטיפול בכל המפגעים".