במסגרת פרוייקט 'מאחדים בין אחים' שהוקם לפני כ-4 שנים, חוזרים השנה בארגון על הפרויקט שהצליח וסחף אחריו מאות מתושבי העיר חדרה, יוזמה לקריאת פרקי תהילים לזכרם של 303 חללי חדרה שנפלו במערכות ישראל ע"י תושבים מחדרה.

צפריר אלטרמן | צילום: באדיבות ש"ס חדרה

בפרוייקט יחולקו 303 שמות הנופלים החדרתים ל-303 תושבים מהעיר חדרה, שייקראו יחדיו את פרקי התהילים ביום הזכרון לחללי מערכות ישראל, יום רביעי ג' באייר 8 במאי 2019 בשעה 13:00 בדיוק.

תושבים המעוניינים לקחת חלק בפרוייקט מוזמנים לסמס את שמם לטלפון 052-4434628

ויקבלו בחזרה את השם הנופל שלזכרו יקראו תהילים, תושבים שירצו לאמץ שם של חלל ספציפי, יוכלו לעשות כן.

כידוע את הפרוייקט 'מאחדים בין אחים' הקימו לפני למעלה מ-4 שנים, יו"ר תנועת ש"ס בועז ביטון וחבר מועצת העיר לשעבר עו״ד אוהד מרחב כחלק מהניסיון לאחות את הקרע שנוצר בין הציבור החילוני לבין הציבור הדתי בחדרה ובמטרה לייצר שיח של הידברות והבנה בין הציבורים. מי שעומד בראשות הפרוייקט הוא צפריר אלטרמן, לשעבר יו"ר נוער מפלגת העבודה ויו"ר המועצה הציונית לנוער בחדרה וכיום איש שומר מסורת.

לדברי יו"ר תנועת ש"ס בועז ביטון "כל פעילות כזו או אחרת של קירוב לבבות, תורמת לגיבוש ואחדות בין כל גווני האוכלוסייה שבעם היהודי, ובמיוחד שמדובר בפרויקט שכל כולו הנצחת נשמתם של חיילי ישראל שנהרגו על קידוש ה' למען הגנת העם והארץ".

מי שתנהל גם השנה את מערכת הציוות בין שמות החללים לתושבי העיר חדרה, היא חגית איפרח, שהקדישה ופעלה מאחורי הקלעים בהתנדבות ובמסירות למען הצלחת הפרויקט.

חגית היא מחנכת בבית הספר הממלכתי דתי 'פאר עם' בחדרה וזו שנה רביעית ברציפות שהיא מתנדבת ומסייעת בהפקת הפרוייקט הזה.

הציבור מוזמן לקחת חלק ביוזמה המבורכת.