המבנה בבית אליעזר. ישן ומסוכן | צילום: סיעת מחוברים

מבנה מועדון הנוער "יחדיו" לשעבר ברחוב העצמאות בבית אליעזר ישן, מתפרק ופרוץ. לדברי יו"ר סיעת מחוברים וחבר המועצה יניב דרי מהאופוזיציה, קיבלה הסיעה פנייה לגבי ההזנחה שבמקום - בסמוך לגן קפלן בשכונה.

"קיבלנו הערה בעניין שהיא מאוד נכונה וצודקת", אמר דרי. "מדובר במבנה מוזנח וישן שהוא אינו פעיל, והפך להיות סוג של מאורה לאיסוף זבל ולככל הנראה פעילות של בני נוער שבאים לפה".

המבנה בבית אליעזר. ישן ומסוכן | צילום: סיעת מחוברים

התלונה על פי דרי, ציינה כי היות ומדובר במבנה מאוד ישן עם גג אזבסט, זבל וחלונות פרוצים, יש לטפל במפגע מיידית ולא להמתין תקופה נוספת.

"בתוך המבנה יש מלא זבל, ניתן להיכנס אליו בקלות וחס וחלילה בימי השרב של תחילת הקיץ המקום עלול להידלק מסיגריה או משהו כזה - זהו מפגע סביבתי אדיר לתושבי בית אליעזר".

המבנה בבית אליעזר. ישן ומסוכן | צילום: סיעת מחוברים

דרי העלה ביממה האחרונה סרטון מהמבנה המוזנח.לדבריו, העביר את התלונה לגורמים הרלוונטיים בעירייה, כולל ראש העירייה, אך ללא  מענה לדבריו. "אנחנו מציפים נושאים והרבה פעמים הם לא מטופלים", חותם דרי. "אז הכי טוב מראה עיניים וזה מה שאנחנו עושים - מראים את הליקויים כדי שיטופלו במהירות".

הצעתו של דרי - לנקות את המבנה ולאטום אותו בצורה שאינו יכיל אנשים או לחילופין - להרוס אותו עד אשר יהיה תקציב לעשות במתחם משהו אחר.

מעיריית חדרה נמסר:  "הנושא הועבר לבדיקת אגף ההנדסה".